Om Os / Akupunktører / Dr. Tan

Dr. Tan

Her kan du finde information om Dr. Tan behandlere, der alle er uddannet hos AkupunkturAkademiet. 
Nordjylland  
   
Maiken Jakobsen
www.klinikmidtmors.dk
Tlf.: 20641811
Mail: info@klinikmidtmors.dk
 
   
Midt -og Østjylland  
   
Lene Greve
www.lenegreve.dk
Tlf.: 2197 0624
Mail: lenegrv@yahoo.dk
Christina Klok
www.klok-akupunktur.dk
Tlf.: 28107714 
Mail: info@klok-akupunktur.dk
   
Asbjørn Kleif
www.kleif.dk
Tlf.: 29256456
Mail: kleif@kleif.dk
Anne Zachariasen         
www.akupunkturnu.dk
Tlf.: 30117072
Mail: akupunkturnu@live.dk
   
Charlotte Baarup Aaby
www.fodterapi-akupunktur-aarhus.dk
Tlf.: 8672 5510
Mail: Fodterapi-Akupunktur@mail.dk
Gina Lundsgaard Vinther
www.bcare.dk
Tlf.: 20735654
Mail: mail@bcare.dk
   
Torben Braüner
www.kliniktb.dk
Tlf.: 21250064
Mail: info@kliniktb.dk
Petro Mielczarek
www.akupunkturiaarhus.dk
Tlf.: 26282220
Mail: kontakt@akupunkturiaarhus.dk
   
Lone Løvgren
www.lonelovgren.dk
Tlf.: 91561646
Mail: mail@lonelovgren.dk
Bodil Roulund
www.aarhusakuliv.dk
Tlf.: 24266806
Mail: bodil@aarhusakuliv.dk
   
Mette Kvorning
www.akupunkturenicentrum.dk
Tlf.: 50708790
Mail: akupunkturenicentrum@gmail.com
Helle Sofie Bak
www.bak-am.dk
Tlf.: 22481022
Mail: hellesofiebak@gmail.com
   
Anne-Sophie Grønfeldt
Tlf.: 40737440
Mail: Kontakt@g-akupunktur.dk
Birthe Madsen Akupunktur
www.bmakupunktur.dk
Tlf: 22409133
Mail: bmakupunktur@gmail.com
   
Vigdis Lysne
www.origoakupunktur.dk
Tlf.: 25232326
Mail: info@origoakupunktur.dk
Gitte Skibsted
Tlf.: 23983837
Mail: bodyandmindgs@gmail.com
   
Ingrid Kongstad
Tlf.: 51867828
Mail: ingrid@kongstadakupunktur.dk
Jens Rasmussen
Tlf.: 24402774
Mail: info@jr-manuelterapi.dk
   
   
   
Syd -og Vestjylland  
   
Marion Roelfs
www.fredensbjergakupunktur.dk
Tlf.: 42430821
Mail: kontakt@fredensbjergakupunktur.dk
Marianne Bruun
www.vestakupunktur.dk
Tlf.: 40183824
Mail: mariannebruun50@gmail.com
   
Britta Lønne
www.aku-stikken.dk
Tlf.: 60175941
Mail: britta@aku-stikken.dk
Dorthe Johansen
www.akupunktur-syd.dk
Tlf.: 20725149
Mail: mail@akupunktur-syd.dk
   
Libra akupunktur
www.libra-akupunktur.dk
Tlf.: 51520838
 
Malene Kold Mikkelsen
www.strandhuse-akupunktur.dk
Tlf.: 28720627
Mail: malene@strandhuse-akupunktur.dk
   
Hanne Elung Fjordvang
Tlf.: 52880220
Mail: hfjordvang@gmail.com
Jens Rasmussen
www.jr-manuelterapi.dk
Tlf.: 24402774
Mail: info@jr-manuelterapi.dk
   
Fyn -og Øerne  
   
Anja Kolters 
www.anjakolters.dk
Tlf.: 30534991
Mail: anja@kolters.eu
Else Maibom
www.maibom-zoneterapi.dk
Tlf.: 22690934
Mail: klinik-maibom@hotmail.com
   
Heidi Skjelbo
www.sydfynsakupunktur.dk
Tlf: 30 30 73 07
Mail: heidi@sydfynsakupunktur.dk​
Janni Vejsholt
Tlf.: 28932491
Mail: sundhedjv@outlook.dk
 
   
Christian Slot
Tlf.: 30209950
Mail: kontakt@christianslot.com
 
   
Sjælland  
   
Jette Villadsen
www.nordsjællandsakupunktur.dk
Tlf.: 40201432
Mail: kontakt@nsj-aku.dk
Catrine Saramarie Marcussen
www.klinik-lyspunkt.dk
Tlf.: 60185640
Mail: mail@klinik-lyspunkt.dk
   
Pernille Blak
www.den5.dk
Tlf.: 40811118
Mail: nille@den5.dk
Anja Funder
www.anjafunder.dk
Tlf.: 20700459
Mail: anja@anjafunder.dk
   
Tine Nordgaard Jakobsen 
www.akupunkturhus.dk
Tlf: 23479099
 
Christian Iuul
Tlf.: 29726062
Mail: c@iuul.com
   
Rebekka Simonsen
Tlf.: 23113880
Mail: info@Akupunkturmageriet.dk
 
   
Sverige  
   
Jeanette Strömberg
www.fysioifokus.se
Tlf.: 736523098
Mail: jeanette@fysioifokus.se
 
 
 
AkupunkturAkademiet | CVR: 30334574 | Elkjærvej 26, 8230 Åbyhøj  | Tlf.: 6067 4526 | post@akupunkturakademiet.dk